Ładowanie trwa zbyt długo ?Odśwież stronę
Ładowanie strony ...

Sztuka Rysowania Piaskiem

W WYKONANIU MAGDALENY BĄK

Ten rodzaj sztuki szerszej publiczności w Polsce zaprezentowany został w 2013 r. w programie telewizyjnym Mam Talent. To piaskowe show zachwyciło polską publiczność w takim stopniu iż wygrało tamtą edycję programu. Jednakże już wcześniej rysowane w piasku przez Magdalenę Bąk historie uświetniały różnego rodzaju eventy w Polsce i za granicą. Aktualnie piaskowe animacje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i zyskują coraz szersze grono publiczności. Zachwycają najmłodszych i najstarszych na imprezach o szczeblu wojewódzkim, podczas gal telewizyjnych, rozdań nagród, spektakli muzycznych, imprez firmowych, korporacyjnych oraz uroczystości rodzinnych. Szczególną atrakcję stanowią pokazy dla dzieci zakończone warsztatami, podczas, których  najmłodsi mogą  rysować w piasku pod czujnym okiem artystki.  Wspaniałą pamiątkę po pokazie stanowi materiał video utrwalający te ulotne historie.

Video
Video
Animacja piaskiem
Droga Krzyżowa

Video
Video
Animacja piaskiem
Prezent urodzinowy
Magdalena Bąk  animatorka, malarka, doktorat z malarstwa na ASP w Krakowie.
Laureatka wyróżnień i nagród w konkursach artystycznych. Animacją w soli, piasku i świetle zajmuje się od 2012 r. występując przed szerokim gronem publiczności w Europie i Azji podczas wydarzeń kulturalnych, koncertów, rozdań nagród, imprez okolicznościowych i firmowych m.in:
– 2016 – pokaz animacji piaskiem dla Papieża Franciszka – intro oraz XIV stacja drogi krzyżowej podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich Błoniach.
– 2015 – koncert symfoniczny piaskiem malowany – Dziadek do orzechów wraz z Orkiestrą Centrum Sztuki Mościce
– 2015 – Spektakl Szeherezada – Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie – widowisko multimedialne inspirowane sztuką i kulturą orientu
– 2014 – pokaz animacji piaskiem dla królowej Bahrajnu
Telefon: 608 028 567
E-mail: saltanimation@gmail.com
www.Saltanimation.eu

 

Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Bąk
Animacje podczas imprez firmowych dla m.in: