Magdalena Suszek - Bąk

Sztuka Rysowania Piaskiem, Solą i Światłem

Sztuka Rysowania Piaskiem, Solą i Światłem

w wykonaniu Magdaleny Suszek - Bąk

Sztuka rysowania piaskiem, solą i światłem to medium pozwalające kreować czarujące historie tworzone na oczach publiczności. To rodzaj live act, który stanowi samodzielną dyscyplinę artystyczną, jak również jest dopełnieniem koncertów, festiwali, scenografii teatralnych… Najwdzięczniejszą publicznością tych technik są dzieci, dla których bajkowe pokazy animacji są okazją do zetknięcia się ze sztuką na żywo, zwłaszcza, że same mogą spróbować swoich sił w kreowaniu piaskowych, solnych czy świetlnych rysunków podczas warsztatów organizowanych specjalnie dla nich. Sztuka animacji wykonywanych w tych unikatowych technikach pozwala także na wykonywanie filmów animowanych oraz nagrań studyjnych, które odznaczają się dużą precyzją rysunku.

Video
Video
Animacja solą
Światowe Dni Młodzieży 2016 Kraków
Video
Video
Animacja solą
Ptasie Radio
Video
Video
Animacja światłem
Święta,Święta!

Magdalena Suszek-Bąk  animatorka, malarka, doktorat z malarstwa na ASP w Krakowie.

Laureatka wyróżnień i nagród w konkursach artystycznych. Animacją w soli, piasku i świetle zajmuje się od 2012 r. występując przed szerokim gronem publiczności w Europie i Azji podczas wydarzeń kulturalnych, koncertów, rozdań nagród, imprez okolicznościowych i firmowych m.in:

2016 – pokaz animacji piaskiem dla Papieża Franciszka – intro oraz XIV stacja drogi krzyżowej podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich Błoniach.

2015 – koncert symfoniczny piaskiem malowany – Dziadek do orzechów wraz z Orkiestrą Centrum Sztuki Mościce

2015 – Spektakl Szeherezada – Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie – widowisko multimedialne inspirowane sztuką i kulturą orientu

2014 – pokaz animacji piaskiem dla królowej Bahrajnu

Telefon: 608 028 567

E-mail: saltanimation@gmail.com

Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Suszek-Bąk

Animacje podczas imprez firmowych dla m.in: