Magdalena Suszek - Bąk

Sztuka Rysowania Piaskiem

Sztuka Rysowania Piaskiem

w wykonaniu Magdaleny Suszek - Bąk

Ten rodzaj sztuki szerszej publiczności w Polsce zaprezentowany został w 2013 r. w programie telewizyjnym Mam Talent. To piaskowe show zachwyciło polską publiczność w takim stopniu iż wygrało tamtą edycję programu. Jednakże już wcześniej rysowane w piasku przez Magdalenę Bąk historie uświetniały różnego rodzaju eventy w Polsce i za granicą. Aktualnie piaskowe animacje cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i zyskują coraz szersze grono publiczności. Zachwycają najmłodszych i najstarszych na imprezach o szczeblu wojewódzkim, podczas gal telewizyjnych, rozdań nagród, spektakli muzycznych, imprez firmowych, korporacyjnych oraz uroczystości rodzinnych. Szczególną atrakcję stanowią pokazy dla dzieci zakończone warsztatami, podczas, których  najmłodsi mogą  rysować w piasku pod czujnym okiem artystki.  Wspaniałą pamiątkę po pokazie stanowi materiał video utrwalający te ulotne historie.

Video
Video
Animacja piaskiem
Prezent urodzinowy

Magdalena Suszek-Bąk  animatorka, malarka, doktorat z malarstwa na ASP w Krakowie.

Laureatka wyróżnień i nagród w konkursach artystycznych. Animacją w soli, piasku i świetle zajmuje się od 2012 r. występując przed szerokim gronem publiczności w Europie i Azji podczas wydarzeń kulturalnych, koncertów, rozdań nagród, imprez okolicznościowych i firmowych m.in:

2016 – pokaz animacji piaskiem dla Papieża Franciszka – intro oraz XIV stacja drogi krzyżowej podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich Błoniach.

2015 – koncert symfoniczny piaskiem malowany – Dziadek do orzechów wraz z Orkiestrą Centrum Sztuki Mościce

2015 – Spektakl Szeherezada – Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie – widowisko multimedialne inspirowane sztuką i kulturą orientu

2014 – pokaz animacji piaskiem dla królowej Bahrajnu

Telefon: 608 028 567

E-mail: saltanimation@gmail.com

Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Suszek-Bąk

Animacje podczas imprez firmowych dla m.in: