Magdalena Suszek - Bąk

Sztuka Rysowania Światłem

Sztuka Rysowania Światłem

w wykonaniu Magdaleny Suszek - Bąk

To niezwykle widowiskowy performance wykonywany przy pomocy latarek na światłoczułym materiale rozpiętym przed oczyma publiczności. Aby pokaz mógł się rozpocząć musi zapanować zupełna ciemność. Ogromne wrażenie na odbiorcach wywołuje moment gdy w mroku pojawiają się pierwsze świecące  linie i plamy, które zaczynają budować szybko następujące po sobie sceny. Dynamiczna muzyka w połączeniu z świetlnymi obrazami zapewnia ogromną dawkę energii, która pobudza wyobraźnię odbiorców.

Animacja wykonywana światłem  cieszy się coraz większym zainteresowaniem wymagającej publiczności. Ta sztuka nosi znamiona nowoczesności i oryginalności. W połączeniu z dynamiczną muzyką świetlne rysunki dostarczą każdemu eventowi ogromną dawkę energii. Animacja światłem  może zaistnieć jako pokaz wykonywany na żywo, oraz jako film video.

Video
Video
Animacja światłem
Sukces
Video
Video
Animacja światłem
Śpiąca Królewna

Magdalena Suszek-Bąk  animatorka, malarka, doktorat z malarstwa na ASP w Krakowie.

Laureatka wyróżnień i nagród w konkursach artystycznych. Animacją w soli, piasku i świetle zajmuje się od 2012 r. występując przed szerokim gronem publiczności w Europie i Azji podczas wydarzeń kulturalnych, koncertów, rozdań nagród, imprez okolicznościowych i firmowych m.in:

2016 – pokaz animacji piaskiem dla Papieża Franciszka – intro oraz XIV stacja drogi krzyżowej podczas Światowych Dni Młodzieży na krakowskich Błoniach.

2015 – koncert symfoniczny piaskiem malowany – Dziadek do orzechów wraz z Orkiestrą Centrum Sztuki Mościce

2015 – Spektakl Szeherezada – Filharmonia Podkarpacka w Rzeszowie – widowisko multimedialne inspirowane sztuką i kulturą orientu

2014 – pokaz animacji piaskiem dla królowej Bahrajnu

Telefon: 608 028 567

E-mail: saltanimation@gmail.com

Zapraszam do kontaktu.
Magdalena Suszek-Bąk

Animacje podczas imprez firmowych dla m.in: